Entity Usage Updater (1.0.2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Link
id: Tautan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Plugin settings
id: Pengaturan plugin

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Workflow settings
id: Pengaturan alur kerja

en: Moderation state
id: Status moderasi

en: Unpublish content
id: Tidak publikasikan konten

en: Entity Reference
id: Referensi Entitas
