Entity Usage Updater (1.0.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Unpublish content
ku: کوژاندنەوەی ناوەڕۆک
