Entity Usage Updater (1.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
