Entity Value Inheritance (EVI) (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Source
af: Bron
