Entity Value Inheritance (EVI) (1.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Provider
eo: Provizanto
