Entity Value Inheritance (EVI) (1.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Source
ka: წყარო
