Entity Value Inheritance (EVI) (1.1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Destination
cs: Cíl

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Override
cs: Překrýt

en: Source
cs: Zdroj

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity Type
cs: Typ entity
