Entity Value Inheritance (EVI) (1.1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
