Entity Value Inheritance (EVI) (1.1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: ID
ne: परिचय

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Source
ne: स्रोत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
