Entity Value Inheritance (EVI) (1.1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Machine name
sl: Strojno ime
