Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту
