Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
