Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Source
lv: Avots

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
