Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Source
ta: மூலம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
