Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Source
et: Allikas

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
