Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Destination
fi: Kohde

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Override
fi: Ohita

en: Source
fi: Lähde

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Overwrite
fi: Ylikirjoita

en: Field: @field
fi: Kenttä: @field

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu
