Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Label
si: ලේබලය
