Entity Value Inheritance (EVI) (1.2.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
