Entity Value Inheritance (EVI) (1.3.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Destination
ca: Destí

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Source
ca: Font

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Field: @field
ca: Camp: @field
