Entity Value Inheritance (EVI) (1.3.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: Update
is: Dagfør

en: Machine name
is: Maskinnavn
