Entity Value Inheritance (EVI) (1.3.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Destination
gl: Destino

en: Provider
gl: Proveedor

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Source
gl: Orixe

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -
