Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Provider
az: Provayder

en: Source
az: Mənbə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -
