Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Filter
nn: Filtrer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
