Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
