Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: Filter
sq: Filtri
