Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Filter
sv: Filtrera

en: Destination
sv: Mål

en: Provider
sv: Leverantör

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Source
sv: Källa

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Field: @field
sv: Fält: @field
