Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: ID
th: ไอดี

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
