Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Override
cy: Gwrthwneud
