Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: ID
is: Kenni

en: Filter
is: Sía

en: - Select -
is: - Velja -
