Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
