Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Source
bs: Izvor
