Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Source
te: మూలం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
