Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Destination
el: Προορισμός

en: Provider
el: Πάροχος

en: Source
el: Πηγή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
