Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Filter
ht: Filtre
