Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Update
mg: Ovana

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano
