Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.4) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: ID
eu: IDa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Destination
eu: Helbidea

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Source
eu: Iturburua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
