Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Source
ku: سەرچاوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
