Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
