Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.4) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: ID
ps: پېژند

en: Filter
ps: چاڼ

en: Source
ps: سرچينه

en: - Select -
ps: - غوره -
