Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.5) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Filter
jv: Saring

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -
