Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.5) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Filter
or: ଛାଣକ
