Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.5) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Filter
ro: Filtru

en: Destination
ro: Destinație

en: Provider
ro: Furnizor

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Source
ro: Sursă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-
