Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.5) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Override
sk: Nahradiť

en: Source
sk: Zdroj

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Field Types
sk: Typy polí
