Entity Value Inheritance (EVI) (1.4.5) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: Filter
ast: Filtru
