Entity Version (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: History
da: Historik

en: Example
da: Eksempel

en: Default value
da: Standardværdi

en: Created by
da: Oprettet af

en: Nothing
da: Intet

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
da: Kladde

[ctx: Workflow state label]
en: Published
da: Udgivet

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
da: Opret ny kladde

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
da: Udgiv
