Entity Version (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Version
el: Έκδοση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: History
el: Ιστορικό

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Nothing
el: Τίποτα
