Entity Version (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Version
eo: Versio

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: History
eo: Historio

en: ID
eo: Identigilo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Bundle
eo: Fasko
