Entity Version (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Version
fa: نسخه

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: History
fa: تاریخچه

en: ID
fa: هویت

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Bundle
fa: بسته

en: Nothing
fa: هیچ
