Entity Version (8.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: History
sl: Zgodovina

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
