Entity Version (8.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Version
ur: ورژن

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: History
ur: ہسٹری

en: ID
ur: شناخت

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Bundle
ur: بنڈل
